Välkommen att höra av dig!

011-470 30 81
info@motionfitness.se

Vad kan vi hjälpa dig med?

Jag har gymutrustning som behöver underhållas
Till serviceanmälan
Jag har en fråga om att skaffa gym
Vanliga frågor & svar
Jag behöver reservdelar till min gymutrustning
Köp i webbshoppen
Jag vill reklamera en produkt som jag har köpt
Gör en reklamation

Kontaktpersoner

Bill, VD och ägare av motion och fitness

Bill Karlsson

VD

0705–180 380
bill@motionfitness.se

Andreas, säljchef på motion och fitness

Andreas Strömsten

Säljchef

0707–424 203
andreas@motionfitness.se

Johan, Servicechef på motion och fitness

Johan Strandberg

Servicechef

0707–509 311
johan@motionfitness.se

Per-Erik, säljare på motion och fitness

Per-Erik Andersson

Säljare Norra Götaland/Svealand
Mellersta/norra Sverige

0709–135 061
per-erik@motionfitness.se

Hugi, säljare på motion och fitness

Hugi Heimirsson

Säljare Götaland
Ida, marknadsföringsansvarig på motion och fitness

Ida Lilja

Marknadsföring/Produktansvarig
Daniel, servicetekniker på motion och fitness

Daniel Eriksson

Servicetekniker

0737–460 767
daniel@motionfitness.se

Erik, servicetekniker på motion och fitness

Erik Olofsson

Servicetekniker

0722–508 614
erik@motionfitness.se

Huvudkontor

I Norrköping finns vårt huvudkontor, butik och lager som ständigt fylls på med produkter och reservdelar för att hålla snabba leveranser samt minimera väntetiden för service och reparationer.

Kabelvägen 17
602 10 Norrköping

Växel: 011-470 30 81
Fax: 011-163 045
E-post: info@motionfitness.se

Välkommen att kontakta oss med dina frågor!